EMBRYO

Hardrock Z x Diamant De Semilly x Kashmir Van Schuttershof

Znakomity syn słynnego Heartbreaker'a połączony z linią Qerly Chin.

Ojciec: Hardrock Z
Charlotta profilowe.jpg
Certyfikat zdrowia
Matka: Charlotta Red Wine

Źrebię, które się urodzi z tego skojarzenia, niezależnie czy to będzie klaczka czy ogierek, będzie miało wszystko by stać się bardzo dobrym koniem sportowym lub cennym nabytkiem w hodowli, oczywiście biorąc obecnie pod uwagę pochodzenie.

Źrebię, będzie po synu już za życia ogiera Heartbreaker , ogiera Hardrock Z, który odniósł w sporcie wiele sukcesów (pod Emanuel Andrade), a obecnie jest bardzo obiecujący w hodowli . Należy do stacji ogierów VDL.

Matką źrebięcia jest klacz Charlotta Red Wine, jej druga matka to jedna z najlepszych klaczy pochodzących z jednej z najcenniejszych linii żeńskich światowej hodowli czyli Qerly Chin, a mowa o jej córce klaczy Excellentia de Muze, która dała 15 startującego w zawodach potomstwa, a spośród nich szóstka uczestniczy w konkursach 1.45 - 1.60 GP, w tym dwa uznane ogiery.

Obecnie, zarodki, źrebięta i klacze pochodzące z linii Qerly Chin osiągają najwyższe ceny na aukcjach. Jest to jedna z kilku linii tak mocno rozwiniętych w świecie, cieszących się niesłabnącą popularnością oraz odnoszącą tyle sukcsów zarówno w sporcie, hodowli oraz na aukcjach 

 

pełne pochodzenie

*opracowała P.Małgorzata Józwik

The carrier mare is not included at the purchase price. 

There will be made a separate invoice of € 3.500 excl. 9% VAT for the carrier mare.   You'll receive a refund of € 2.500 if the carrier mare is brought backck.

Heartbreaker
Hardrock Z
Carte Blanche Z
EMBRYO
Diamant De Semilly
Charlotta Red Wine
Chabada De La Pomme