DSC_6722 (1).jpg
DSC_6746.jpg

UROCCO RED WINE

United Touch S x Cornet Obolensky x Mr. Blue

(ET) OGIEREK 04.04.2020

Ogierek z linii żeńskiej ogiera For Pleasure

Certyfikat zdrowia

Źrebie w bardzo nowoczesnym typie i o bardzo nowoczesnym rodowodzie! Jego ojciec, ogier United Touch S jest prawdziwą gwiazdą od samego początku: w 2014 podczas Korungu w Westfalii zdobył tytuł Prämienhengst, w 2015 podczas 30-dniowego ZT dla ogierów w Neustadt/Dosse otrzymał ocenę 10/10 za skoki luzem i tytuł najlepszego skoczka. W 2016, jako 5-latek zdobył tytuł vice-czempiona podczas Bundeschampionatu, następnie można było go podziwiać w Lanaken. United Touch robi postępy każdego roku, startuje regularnie w konkursach adekwatnych do jego wieku. Jest to ogier o niesamowitych możliwościach i świetnym galopie. Ma bardzo interesujący rodowód, jest zinbredowany 2x2 na klacz Cantate Touch (osiągnęła poziom 1.60 pod Ben Schroder), która jest córką niesamowitej klaczy, Classic Touch (konkursy 1.60 GP pod Ludgerem Beerbaumem) .

Matka ogierka Urocco Red Wine, klacz Delphine Red Wine jest młodą i bardzo ważną w hodowli Red Wine. Pochodzi z linii żeńskiej wspaniałego sportowca i ojca koni sportowych, ogiera For Pleasure. Jej trzecia matka, klacz Gigantin jest matką ogiera For Pleasure.

Klacz Delphine ma dwóch udanych półbarci: NC Verso Red Wine po Vigo d’Arsouilles,  który został sprzedany do stajni Paula Schockemohle ( jako 8-latek startuje obecnie na poziomie 1.45 pod Enno Klaphake ) oraz Tambourine Red Wine po Toulon, uznany w Polsce, jest własnością SO Gniezno i jest dostępny dla hodowców

 

 pełne pochodzenie

*opracowała P.Małgorzata Józwik

Untoutched
United Touch S
Touch of Class
UROCCO RED WINE
Cornet Obolensky
Delphine Red Wine
Dina Blue RK