DSC_8203 kopia.jpg
DSC_8201.jpg
DSC_8170.jpg

PERFECT BOY
Pegase Van't Ruytershof x Vannan
x Air Jordan

OGIEREK 24.03.2022

Klacz z drugiej linii dała skoczka na poziomie 150

DSC_8190.jpg

Perfect Boy to wyjątkowy ogierek po czempionie Selekcji ogierów BWP 2018 – Pegase van’t Ruytershof (Comme Il Faut x Cartani). Łącząc krew najlepszych koni sportowych ze słynną Ratiną Z (160) i Diamanthina van’t Ruytershof (160) w swojej linii żeńskiej przekazuje niesamowity galop, giętkość i duże możliwości skokowe. W 2019 roku jego potomstwo wygrało Czempionat Źrebiąt BWP zarówno w kategorii ogierów jak i klaczek.

Po stronie matki widzimy młodą, bardzo obiecującą 4 latkę po Vannan (Diamant de Semilly x Kannan), której ojciec miał bogatą karierę sportową w konkursach do 160cm.

Druga matka Ardency Z po Air Jordan (Argentinus) jest sprawdzoną matką koni sportowych. Dała między innymi konia po Carolus II, startującego pod Irlandczykiem w konkursach do 150cm. Ogier Air Jordan to nie tylko wybitny koń sportowy (Judy Ann Melchior, Daniel Deusser), ale jest ojcem wielu koni sportowych jak Armani van Overis Z (Jerome Guery), Aristo Z (Maikel van der Vleuten), Airway Mury Marais Z (Patrick McEntee), Air Nike Z (Patrick Lemmen) en Atlantis PP Z (Camilla Enemark).

*Pełne pochodzenie

Comme Il Faut
Pegase Van't Ruytershof
Gianthina Van't Ruytershof
PERFECT BOY
Vannan
Nanouk
Ardency Z