DSC_2468 kopia.jpg

OH JAMIE Z
Opium JW Van De Moerhoeve 
x Contendro II x Let's Go V

OGIEREK 17.04.2022

Matka startowała w konkursach na poziomie Grand Prix

DSC_2487 kopia.jpg

Oh Jamie Z to wyjątkowy ogier, łączący w sobie wszystkie cechy nowoczesnego sportowca, którego rodowód mówi sam za siebie. 

 

Ojcem jest Opium JW van de Moerhoeve (Kannan x Nabab de Reve), który jako młody koń startował z sukcesami pod Willemem Greve (NED), między innymi uplasował się na czwartym miejscu Mistrzostw Świata Młodych Koni w Lanaken. Obecnie Opium pod amazonką Lillie Keenan (USA) odnotowuje sukcesy w konkursach dla koni 8-letnich na poziomie 145-150 cm (Aachen, 2022). 

Szczególną uwagę należy zwrócić na linię żeńską, z której pochodzi Opium - jego matką jest Ischgl de Muze (Nabab de Reve x Chin Chin). Ta sama klacz jest matką ogiera Mumbai znanego z doskonałych startów pod Christianem Kukukiem (GER) między innymi na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio i Mistrzostwach Europy w Riesenbeck. 

 

Matką Oh Jamie Z jest klacz rasy KWPN - Bacara VDV (Contendro II x Let’s Go V), która ma za sobą starty w  kokursach Grand Prix. Jej ojcem jest Contendro II, znany sportowiec i reproduktor. Również ojciec matki Bacary, ogier Let’s Go V (Voltaire x Radboud) odnosił sukcesy w konkursach o wysokości 150 cm.

 

*Pełne pochodzenie
 

Kannan GFE
Opium JW Van De Moerhoeve
Ischgl De Muze
OH JAMIE Z
Contendro II
Bacara VDV
Platieni V