DSC_4931.jpg
DSC_4989.jpg
DSC_5033.jpg

PANIENKA RED WINE Z

Panenka De Kalvarie x Clearway x Little Rock

KLACZKA 22.03.2020

Wnuczka znakomitej klaczy Rockella-S.

Certyfikat zdrowia

To klaczka wyjątkowa, pełna energii, “żywe srebro”, z najlepszą krwią w rodowodzie, pochodzi z rodziny, z której wywodzi się wiele koni, które odnosiły i odnoszą sukcesy w sporcie.

Jej druga matka klacz Rockella-S startowała do poziomu 1.50 (Steve Guerdat,Klara Kostrzewa) i nadal w wieku obecnie 22 lat jest wykorzystywana w hodowli. Trójka z jej potomstwa startuje w zawodach.

Syn Delight, czyli półbrat klaczki Panienka, syn ogiera Aganix du Seigneur, Amoretto Red Wine

został uznany w tym roku w KWPN i w tej chwili bierze udział w ZT dla ogierów w Ermelo.

Panienka Red Wine jest córką 5-letniego, niezwykle utalentowanego i obiecującego ogiera Panenka de Kalvarie, który ma wszystko co najlepsze w swoim rodowodzie. Jest synem znakomitego ogiera Comme il faut ( poziom GP 1.60 pod Marcusem Ehningiem) i pochodzi z jednej z najlepszych obecnie w świecie linii żeńskich, założonej przez klacz Usha van’t Roosakker. Jego druga matka to Electra van’t Roosakker, (poziom GP 1.60 pod Jos Lansink) to wyjątkowa klacz w sporcie oraz niezwykle cenna i hojna matka hodowlana , 9/13 z jej potomstwa startuje. Najlepsze wyniki do tej pory osiąga klacz Kaprice van’t Roosakker (poziom1.55 pod Kent Farringtonem), i co ważne jest pełną siostrą matki ogiera Panenka de Kalverie, klaczy Estrella Hero Z.

Wszyscy przodkowie z drugiego pokolenia klaczki Panienka to prawdziwi sportowcy ( poziom1.40-1.60). Niezależnie czy chcesz konia do sportu, czy do hodowli, z tą klaczką możesz mieć jedno i drugie.

pełne pochodzenie

*opracowała P.Małgorzata Józwik

Comme Il Faut
Panenka De Kalvarie
Estrella Hero Z
PANIEKA RED WINE Z
Clearway
Delight W
Rockella-S