511_7009.jpg
511_7074-Edit_edited.jpg
511_7118-Edit.jpg

KANTATE III HIPPICA Z

Hippica Koh I Noor x Grosso Z x Ritual

KLACZKA 07.08.2020

Kantate Hippica to klaczka po znanym ogierze Hippica Koh I Noor, który jest synem jednego z najlepszych ogierów ostatniej dekady na świecie - Kannan.

kantate.jpg
Certyfikat zdrowia

Ojciec klaczy Kantate Hippica, Hippica Koh-i-noor, jest synem słynnego ogiera Kannan, jednego z najlepszych ogierów ostatniej dekady na świecie.  Pozostawił on po sobie takie konie jak Nino des Buissonnets (zdobywcę złota IO pod Steve Gerdat), Quabri de Ilsle (P.Veniss), Tradition de la Roque (Mclain Ward), Molly Malone V (B.Allen). Kannan jest jedynym ogierem na świecie, który aż przez 10 lat był w pierwszej dwudziestce najlepszych reproduktorów rankingu WBFSH.

Hippica Koh-i-noor podczas swojej kariery startował w konkursach Grand Prix. Zachwycał w skoku swoją elastycznością, uważnością i potęgą. Umożliwiło mu to zwycięstwo między innymi konkursu potęgi skoku na CSI Lublin oraz konkurs 6-ciu barier na CSI Wrocław. Matka klaczy Kantate, Grandezza, również startowała w największych zawodach krajowych i międzynarodowych. Zajęła między innymi 4 miejsce na Mistrzostwach Polski Młodych Jeźdców (Jarosław Koziarowski) oraz 3 miejsce G.P.Juniorów na CSI3*** Lamprechtshausen. Jest córką Grosso Z - czempiona ogierów belgijskich, będącego ojcem wielu koni sportowych, w tym choćby ogiera Goldfever (Ludger Beerbaum).

pełne pochodzenie

Kannan GFE
Hippica Koh I Noor
Canta S Z
KANTATE III HIPPICA Z
Grosso Z
Grandezza
Rocca