511_8207-Edit_edited.jpg
511_8203-Edit.jpg

OTTAWA HIPPICA

Origi D'O x Kannan x Lord Sinclaire

KLACZKA 24.05.2020

Sportowa linia od strony matki połączona z wybitnych ogierem młodego pokolenia

ottawa.jpg
Certyfikat zdrowia

Ojciec Ottawy, uznany w BWP ogier Origi d’O, był jednym z najlepszych ogierów w swoim roczniku i jest synem słynnego Diamant de Semilly, który w 2015 roku znalazł się na pierwszym miejscu światowego rankingu koni skokowych WBFSH. Linia żeńska Origi d’O jest nie mniej interesująca. Klacz Jo Jo d’O jest półsiostrą ogiera Hos d’O i siostrą klaczy Few Dolars More, startującej w konkursach 1.50 m. Sam Origi d’O zachwyca nowoczesnym, sportowym exterierem i szybkością. Mimo młodego wieku ogier doczekał się już potomstwa, znakomicie prezentującego się na pokazach i aukcjach źrebiąt. 

Matka Ottawy, Kokaina II, jest córką słynnego ogiera Kannan, jednego z najlepszych ogierów ostatniej dekady. Kannan jako jedyny na świecie był przez 10 lat w pierwszej dwudziestce najlepszych reproduktorów rankingu WBFSH i pozostawił po sobie liczne uznane potomstwo, między innymi zdobywcę złota na Igrzyskach Olimpijskich, Nino des Buissonnets, a także Quabri de Ilsle (P.Veniss), Tradition de la Roque (Mclain Ward) czy Molly Malone V (B.Allen).

Druga matka, klacz La Silla odnosiła sukcesy  w konkursach 1.50m w zawodach międzynarodowych i krajowych.

Ottawa Hippica to klacz imponująca możliwościami ruchowymi i piękną postawą, cechująca się znakomitym rodowodem i nosząca geny najlepszych światowych ogierów.

pełne pochodzenie

Diamant De Semilly
Origi D'O
Jo Jo D'O
OTTAWA HIPPICA
Kokaina II Hippica OS
Kannan GFE
La Silla 4