Santafee aukcja 2.jpg
Santafee aukcja 4.jpg

SANTAFEE

Coriano x Caretino x Fernando I

Klacz dla fanow ogiera Berlin i sportu na najwyzszym poziomie. Źrebna ogierem Picobello van’t Roosakker

Certyfikat zdrowia

Santafee po Coriano od Fiosa po Caretino, źrebna ogierem Picobello van’t Roosakker

18-letnia holsztyńska klacz, jej matka, klacz Fiosa jest pełną siostrą klaczy Estia, matki ogiera Berlin. Santafee to klacz bardzo hojna i łatwa w rozrodzie, w tym roku mamy od niej 5 źrebiąt z embryo transferu.

Santafee pochodzi z bardzo cennej linii żeńskiej, wspaniałego i bardzo dobrze znanego ogiera Berlin (startował na poziomie GP 1.60 pod Gerco Schroder). Jej matka Fiosa dała 4 potomstwa startującego na poziomie 1.50. Jest pełną siostrą klaczy Estia, która startowała do poziomu 1.55, jest matką ogiera Berlin oraz trzech innych uznanych synów, także sprawdzonych w sporcie.

Ich druga matka, klacz Ostia, znana także jako Frimella startowała w konkursach 1.60

Santafee jest źrebna ogierem Picobello van’t Roosakker (po Kassander van’t Roosakker, który jest synem Echo van’t Spieveld oraz wyjątkowej klaczy: Electra van’t Roosakker ( poziom GP 1.60 pod Jos Lansink) i niezwykle cennej matki, jej drugą matką jest Usha van’t Roosaaker.

Piccobello to młody, obiecujący ogier BWP uznany w księdze Zangershide oraz w Niemczech. Pochodzi z bardzo dobrej linii, z której wywodzi się wiele bardzo dobrych koni sportowych. Jego druga i trzecia matka startowaly do poziomu 1.45 i 1.50, a ojcem jego drugiej matki jest … Berlin. Najbardziej znane konie z tej linii to: Glock’s London, Golden Hawk, A Pikachu de Muze.

pełne pochodzenie

*opracowała P.Małgorzata Józwik

Corrado I
Coriano
Option
SANTAFEE
Caretino
Fiosa
Vardana