DSC_2393 kopia.jpg
DSC_2404 kopia-2.jpg
DSC_2400 kopia.jpg

CONTINENTAL MAIK
Continental Blue x El Barone 111
x Vigo D'Arsouilles

OGIEREK 29.05.2022

Wschodząca sportowa gwiazda Continental Blue, połączony z wybitnym El Barone od strony matki

Ten wspaniały kasztanowaty ogierek jest synem 12 letniego Continental Blue, który łączy w sobie krew takich sław jak Conthargos i wybitny Chacco-Blue. Aktualnie startuje na poziomie Grand Prix, zajmując wysokie lokatym.in. w  Herning/DEN, Neumünster/GER i Neustadt D./GER (Philipem Rüping). Jego potomstwo zaczyna pokazywać się w konkursach młodych koni, gdzie zajmuje wysokie lokaty m.in. Continental Cafe.

Linia żeńska jest również pełna skokowych gwiazd sprawdzonych w sporcie.

Matką Continental Maik jest 4 letnia klacz Sonora 111, która w tym roku wygrała kwalifikacje dla koni 4 letnich z notą 8,8 (Dominik Słodczyk). Prezentuje dobrą galopadę, siłę, skupienie na parkurze – wszystkie pożądane cechy nowoczesnego konia sportowego. Jej ojcem jest El Barone 111 (Emerald van’t Ruytershof x Libero H), zachwycający siłą, potęgą, wspaniałym galopem, przekazujący te cechy swojemu potomstwu. Startuje na poziomie 5* Grand Prix z Malin Bayard.

Druga matka jest po ogierze Vigo d’Arsouilles (Nabab de Reve), który wraz Philippe Le Jeune wygrał Światowe Igrzyska Jeździeckie w Kentucky oraz pozostawił po sobie niezliczoną ilość  wybitnych koni sportowych jak Vagabond de la Pomme/Penelope Leprevost, Irenice Horta/Cian O’Connor, Farfelu de la Pomme/Jos Verlooy, Ego van Orti/Edwina Tops-Alexander czy Go Easy de Muze/Darragh Kenny

*Pełne pochodzenie

Conthargos
Continental Blue
Chagolda
CONTINENTAL MAIK
El Barone 111
Sonora 111
Latina