PHOTO-2022-07-05-10-45-53.jpg

CHARLOTTE BLUE
Chackfly PS x Highlander VD Kalevalle
x Vigo D'Arsouilles

KLACZKA 13.03.2022

Rodowód pełen gwiazd

Ta pełna energii klaczka jest po młody ogierze Chacfly PS, a ten z kolei po legendarnym Chacco-Blue, który pozostawił niezliczoną ilość wartościowych dla sportu i hodowli koni. Chacfly PS to bardzo utalentowany młody ogier, który również może się poszczycić dużą ilością odbrego jakościowo potomstwa.

Matka Charlotte Blue to córka ogiera  Highlander vd Kalevallei  który startuje w konkursach do 155cm (Kiefer Dawson Stanley). Jego ojcem jest Kannan, ogier wszechczasów, który poza osiagnięciami sportowymi, zostawił liczne potostwo m.in. Molly Malone (Bertram Allen), Oh d’Eole (Marc Bettinger), Nino des Buissonets (Steve Guerdat).

Druga matka jest po ogierze Vigo d’Arsouilles (Nabab de Reve), który wraz Philippe Le Jeune wygrał Światowe Igrzyska Jeździeckie w Kentucky oraz pozostawił po sobie niezliczoną ilość  wybitnych koni sportowych jak Vagabond de la Pomme/Penelope Leprevost, Irenice Horta/Cian O’Connor, Farfelu de la Pomme/Jos Verlooy, Ego van Orti/Edwina Tops-Alexander czy Go Easy de Muze/Darragh Kenny.

*Pełne pochodzenie

Chacco-Blue
Chackfly PS
Shentara
CHARLOTTE BLUE
Highlander VD Kalevalle
Midnight Madness Kalevalle
Guess Van De Kalevalle